پمپ آتش نشانی ,

menuordersearch
f125.ir
۱۳۹۹/۵/۶ دوشنبه
(4)
(0)
پمپ آتش نشانی
پمپ آتش نشانی

یکی از اصلی ترین تجهیزات آتش نشانی در ساختمان ها و مراکز تجاری و صنعتی جهت اطفاء حریق، پمپ آتش نشانی است که در سایز و اندازه های مختلف تولید و نصب می‌گردد.

بیشترین کاربرد پمپ آتش نشانی برای اطفاء حریق برقراری بار فشار در تاسیسات جعبه های فایر باکس و اسپرینکلر ها است که بصورت آماده باش در مواقع اضطراری فعال شده و تامین آب جهت اطفاء حریق را با فشار تعیین شده، انجام می‌دهد. (دیدن محصولات بوستر پمپ )

معمولاً جهت اطمینان بیشتر در تقویت فشار آب برای اسپرینکلر ها و سیستم اطفاء حریق یک پمپ تقویت کننده نصب می‌کنند.

لازمه درست کارکردن پمپ آتش نشانی در مواقعی که فعال می‌شود، ذخیره آبی است که با ظرفیت استاندارد توسط منبع آب ذخیره تامین می‌گردد، که در کنار این موضوع باز اندازه پمپ آتش نشانی در هر پروژه باید طوری باشد که بتواند آب کافی با جریان و فشار مناسب در زمان مورد نیاز، برای طول شیلنگ و اسپرینکلر ها را به انجام برساند.
پمپ سیستم اطفاء حریق، در دو نوع دیزلی و الکتریکی کاربرد دارد، که هر کدام نقش بسزایی در عملیات اطفاء حریق دارا می‌باشند، که اطمینان از سوخت دیزل و همچنین تغذیه برق از موارد مهم است که معمولاً در ساختمان و واحدهای بزرگ جهت اطمینان خاطر بیشتر، همزمان از پمپ الکتریکی و پمپ دیزل آتش نشانی استفاده می‌کنند.
اجزاء پمپ ها از پمپ، پوسته، پروانه محور، یاتاقان ها و.... تشکیل می‌گردد، که هر کدام از این قسمتها باید با نوع استاندارد در قطعات بکار رفته، استفاده گردد،تا در کنار قطعات متصل به پمپ ها، مقاومت کافی در برابر راه اندازی و کنترل را داشته باشند.

مثلاً اجزای سیم کشی کنترلر باید طوری باشد که برای کارکرد دائم مورد اطمینان باشد.
یکی از موارد مهم برای عملکرد صحیح و همیشگی پمپ ها که باید آماده بکار باشند و در مواقع اطفاء، عملکردی درستی بجا بگذارند، تست و آزمایش های دوره ای برای پمپ هاست که می‌توان استارت اتوماتیک و گاها بصورت دستی انجام گردد.
انواع پمپ آتش نشانی
پمپ سانتریفوژ
پمپ عمودی خطی
پمپ دو مکشه
پمپ عمودی توربینی
مجموعه F125 با ساخت انواع بوستر پمپ آتش نشانی در سایز و اندازه های مختلف بر حسب استاندارد های لازم فعالیت داشته و با کیفیت و قیمت مناسب طبق سفارش و درخواست های ایجاد شده، بوستر پمپ های را با سیستم کلکتور بصورت کامل آماده سازی می‌نماید.

راه های ارتباطی
09126633036
02634251698
کلیک کنیدwhatsup

در صورت هر گونه سفارش با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل فرمائید.
پیروز و سربلند و ایمن باشید

تهران خیابان جمهوری بین چهارراه استانبول و پل حافظ کوچه مسعود سعد
09126633036
02166719137
البرز-کرج-پل فردیس-بعد از پمپ بنزین باران
راه های ارتباطی
09126633036
02166719137
02634955755

فروشگاه آنلاین تجهیزات آتش نشانی، اعلام و اطفاء حریق، تجهیزات ایمنی و حفاظت فردی