مقاله آتش نشانی اعلام و اطفای حریق هوشمند سازی ساختمان ,

menuordersearch
f125.ir
استاندارد جعبه آتش نشانی راهنمای کامل و ساده | 6 فاکتور مهم در خرید و نصب استاندارد - f125 استاندارد جعبه آتش نشانی راهنمای کامل و ساده | 6 فاکتور مهم در خرید و نصب استاندارد - f125 یکی از مهم ترین تجهیزات اطفاء حریق در ساختمان ها و بخش‌‌‌‌های صنعتی و تجاری، جعبه آتش نشانی یا فایر باکس است. همچنین یکی از مهم ترین ابزار‌‌‌‌های درون جعبه آتش نشانی، شیلنگ قرقره آتش نشانی با هوزریل است.  برای نصب، لوله کشی و طراحی جعبه‌‌‌‌های آتش نشانی در ساختمان نکاتی وجود دارد که در این صفحه به‌ آنها می‌پردازیم. پنج شنبه بیست و دوم اردیبهشت ۰۱ 7 نکته مهم درباره کپسول آتش نشانی co2 که باید بدانید ( کاربرد مزایا معایب + نحوه استفاده و .. ) 7 نکته مهم درباره کپسول آتش نشانی co2 که باید بدانید ( کاربرد مزایا معایب + نحوه استفاده و .. ) کپسول آتش نشانی co2 یکی از کپسول‌‌‌‌های آتش نشانی است که جهت خاموش کردن برخی از انواع آتش سوزی به کار می‌‌رود. در این فرصت با کپسول اطفا حریق co2 یا همان کپسول آتش نشانی دی اکسید کربن و 7 نکته مربوط به آن آشنا خواهید شد. پنج شنبه یکم اردیبهشت ۰۱ ساخت کپسول آتش نشانی ساخت کپسول آتش نشانی کپسول آتش نشانی چطوری ساخته می‌شود.
کپسول آتش نشانی یکی از لوازم مورد نیاز و ضروری جهت اطفاء حریق استه امروزه کارخانجات زیادی در سراسر دنیا ساخت آن را به انجام می‌رسانند.
یکشنبه بیست و هشتم فروردین ۰۱
نحوه استفاده از کپسول آتش نشانی نحوه استفاده از کپسول آتش نشانی نگهداری نامناسب و استفاده نادرست از کپسول‌‌‌‌های آتش نشانی در خانه دو دلیل کلیدی است که آتش سوزی در خانه‌‌‌‌های کوچک می‌تواند زندگی را به خطر بیندازد و خسارت قابل توجهی به اموال وارد کند.
در صورت مراقبت صحیح با خاموش کننده ای که به خوبی نگهداری می‌شود، می‌توان آتش سوزی خانه ها را در چند دقیقه اول اشتعال کنترل کرد، که می‌تواند زمان ارزشمندی را قبل از رسیدن نیرو‌‌‌‌های آتش نشانی بخرد.
شنبه هفتم اسفند ۰۰
مجتمع صنفی صنعتی کرج مجتمع صنفی صنعتی کرج امروزه مجتمع صنفی صنعتی کرج پس از سالها تلاش‌‌‌‌‌های مکرر از سوی مسئولین و مدیریت مجتمع و صاحبان واحد‌‌‌‌های تجاری شکل زیبا و قابل توجه ای به خود گرفته و حتی باعث رشد چند برابری ساخت واحد‌‌‌‌های دیگر در فضا‌‌‌‌های خالی آن مجتمع قرار گرفته است. واحد‌‌‌‌های صنفی و صنعتی زیادی که مدتهاست فعالیت تجاری خود را بصورت جدی آغاز کرده و خدمات زیادی به مشتریان خود ارائه می‌دهند و روزبروز به آن افزوده می‌گردد. چهارشنبه سوم آذر ۰۰ برند‌‌‌‌های اسپرینکلر کانسیلد و ابزار‌‌‌‌های مرتبط برند‌‌‌‌های اسپرینکلر کانسیلد و ابزار‌‌‌‌های مرتبط نوعی از اسپرینکلرها که از قبل در کشور‌‌‌‌های اروپایی تولید و به بهره‌برداری رسیده بود و در کشور ما هم در خط تولید قرار گرفته است اسپرینکلر کانسیلد یا مخفی و یا به عبارتی به اسپرینکلر‌‌‌‌های دکوراتیو شناخته شده است که با تایید سازمان آتش نشانی نوع طراحی آلیاژ و قطعات آن با استاندارد‌‌‌‌های لازم تولید می‌گردد. چهارشنبه دوازدهم آبان ۰۰

تهران خیابان جمهوری بین چهارراه استانبول و پل حافظ کوچه مسعود سعد
09126633036
02166719137
دفتر مرکزی
البرز - کرج - فلکه اول گوهردشت - برج نیکامال - طبقه هشتم - واحد 1
دفتر فروش
البرز-کرج-پل فردیس-بعد از پمپ بنزین باران
راه‌‌‌‌های ارتباطی
09126633036
02166719137
02632862474

فروشگاه آنلاین تجهیزات آتش نشانی و اعلام و اطفاء حریق و تجهیزات ایمنی و حفاظت فردی