مقاله آتش نشانی اعلام و اطفای حریق هوشمند سازی ساختمان ,

menuordersearch
f125.ir
مجتمع صنفی صنعتی کرج مجتمع صنفی صنعتی کرج امروزه مجتمع صنفی صنعتی کرج پس از سالها تلاش‌‌‌‌‌های مکرر از سوی مسئولین و مدیریت مجتمع و صاحبان واحد‌‌‌‌های تجاری شکل زیبا و قابل توجه ای به خود گرفته و حتی باعث رشد چند برابری ساخت واحد‌‌‌‌های دیگر در فضا‌‌‌‌های خالی آن مجتمع قرار گرفته است. واحد‌‌‌‌های صنفی و صنعتی زیادی که مدتهاست فعالیت تجاری خود را بصورت جدی آغاز کرده و خدمات زیادی به مشتریان خود ارائه می‌دهند و روزبروز به آن افزوده می‌گردد. چهارشنبه سوم آذر ۰۰ برند‌‌‌‌های اسپرینکلر کانسیلد و ابزار‌‌‌‌های مرتبط برند‌‌‌‌های اسپرینکلر کانسیلد و ابزار‌‌‌‌های مرتبط نوعی از اسپرینکلرها که از قبل در کشور‌‌‌‌های اروپایی تولید و به بهره‌برداری رسیده بود و در کشور ما هم در خط تولید قرار گرفته است اسپرینکلر کانسیلد یا مخفی و یا به عبارتی به اسپرینکلر‌‌‌‌های دکوراتیو شناخته شده است که با تایید سازمان آتش نشانی نوع طراحی آلیاژ و قطعات آن با استاندارد‌‌‌‌های لازم تولید می‌گردد. چهارشنبه دوازدهم آبان ۰۰ راهنمای خرید اسپرینکلر کانسیلد راهنمای خرید اسپرینکلر کانسیلد تفاوت اسپرینکلر کانسیلد و اسپرینکلر معمولی
هر دو نوع اسپرینکلر آتش نشانی بر زیبایی و ایمنی تأکید دارند - اما نصب، در دسترس بودن و ظاهر ممکن است بسیار متفاوت باشند.
بیایید به درستی به پاسخ برسیم: سر‌‌‌‌های اسپرینکلر مخفی به طور کامل یک اسپرینکلر آتش را با یک صفحه پوشش می‌پوشانند، در حالی که سر‌‌‌‌های اسپرینکلر‌‌‌‌های معمولی در معرض دید قرار گرفته و توسط یک اسکاچین دیسک شکل احاطه شده است.
شنبه دهم مهر ۰۰
کپسول آتش نشانی را کجا قرار دهیم؟ کپسول آتش نشانی را کجا قرار دهیم؟ محل نصب این دستگاه ها نقش مهمی در از بین بردن آتش در زمان مناسب دارد.
با وجود مواد قابل احتراق در خانه‌‌‌‌های معمولی، آتش سوزی می‌تواند در عرض دو تا سه دقیقه از کنترل خارج شود.
کپسول آتش نشانی همیشه باید در مکان هایی قرار گیرد که افراد بتوانند به راحتی آن را پیدا کنند.
اطمینان حاصل کنید که کپسول‌‌‌‌های آتش نشانی را به روش صحیح قرار دهید تا بتوانید آنها را در زمان اضطراری به راحتی پیدا کنید.
چهارشنبه بیست و چهارم شهریور ۰۰
دستورالعمل استفاده و نگهداری پمپ آب دستورالعمل استفاده و نگهداری پمپ آب در این مقاله دستورالعمل استفاده و نگهداری پمپ آب شرح داده شده و به حل چند مشکل رایج پرداخته شده است.
با توجه به استفاده حال حاضر پمپ مصرفی آب در ساختمان‌‌‌‌‌های نوساز و آپارتمان‌‌‌‌های شهری دستورالعمل هایی جهت نگهداری درست  پمپ ها وجود دارد که پیروی از آن در طول عمر زیاد و عملکرد درست آن تاثیر بسزایی خواهد داشت و بهتر است که در صورت بروز هرگونه مشکلی به نماینده فروش کالا و یا متخصصین مربوطه مراجعه کنید.
سه شنبه نهم شهریور ۰۰
استاندارد درب ضد حریق استاندارد درب ضد حریق در‌‌‌‌های ضد حریق یک عنصر کاملاً مهم در هر ساختمان (به استثنای فضا‌‌‌‌های داخلی) هستند و خروجی ایمن را برای ساکنان، بازدیدکنندگان و کارکنان در صورت تخلیه فراهم می‌کنند.
استاندارد درب ضد حریق در زمینه ایمنی آتش نشانی می‌گوید: "تمام مسیرها و خروجی‌‌‌‌های اضطراری باید تا حد ممکن مستقیماً به محل ایمنی منتهی شوند".
این مقاله به بررسی ویژگی‌‌‌‌های معمولی درب ضد حریق می‌پردازد، بنابراین می‌دانید چه انتظاری از خود یا هر درب احتمالی دیگری که می‌خواهید خریداری کنید، دارید.
یکشنبه هفتم شهریور ۰۰

تهران خیابان جمهوری بین چهارراه استانبول و پل حافظ کوچه مسعود سعد
09126633036
02166719137
دفتر مرکزی
البرز - کرج - فلکه اول گوهردشت - برج نیکامال - طبقه هشتم - واحد 1
دفتر فروش
البرز-کرج-پل فردیس-بعد از پمپ بنزین باران
راه‌‌‌‌های ارتباطی
09126633036
02634251698
02632862474
02634252145
فروشگاه آنلاین تجهیزات آتش نشانی و اعلام و اطفاء حریق و تجهیزات ایمنی و حفاظت فردی