اخبار ,

menuordersearch
f125.ir
معرفی بازار عمده فروشان پاسارگاد کرج، یک بازار تازه تاسیس در شهر کرج استان البرز معرفی بازار عمده فروشان پاسارگاد کرج، یک بازار تازه تاسیس در شهر کرج استان البرز اگر به دنبال بازار عمده فروشی خشکبار و… میگردید، شاید به تازگی نام بازار عمده فروشان پاسارگاد کرج به گوش شما خورده باشد. بازار عمده فروشان پاسارگاد یک بازار خشکبار، واقع در نزدیکی شهر کرج است. اگر به دنبال یافتن یک بازار درجه یک عمده فروشی خشکبار و یا در پی یافتن اطلاعات بیشتر و دقیق تر در ارتباط با این بازار هستید. حتما ادامه این مقاله را با دقت مطالعه بفرمایید. پنج شنبه بیستم مرداد ۰۱ دعوت برای آتش نشانان داوطلب در کرج دعوت برای آتش نشانان داوطلب در کرج دعوت از کلیه شهروندان (بانوان و آقایان)، صنوف ادارات، شرکت های دولتی و خصوصی و ... برای آتش نشان داوطلب. برگزاری دوره های ایمنی و آتش نشانان داوطلب شنبه هشتم مرداد ۰۱ آغاز ثبت نام واحدهای مستقر در مجتمع صنفی و صنعتی کرج آغاز ثبت نام  واحدهای مستقر در مجتمع صنفی و صنعتی کرج آغاز ثبت نام واحدهای مستقر در مجتمع صنفی و صنعتی کرج چهارشنبه سوم آذر ۰۰ پروژه ربات آتش نشان پروژه ربات آتش نشان در مورد پروژه ربات آتش نشان چه میدانید؟
با پیشرفت در زمینه رباتیک، نفوذ انسان کمتر شده و از ربات ها برای اهداف ایمنی به طور گسترده استفاده می‌شود.
در زندگی روزمره ما، حوادث آتش سوزی رایج شده است و گاهی ممکن است به خطراتی منجر شود که آتش نشانان محافظت از زندگی انسان را دشوار کنند.
در چنین مواردی، از یک ربات اطفا حریق برای محافظت از جان انسان، ثروت و محیط اطراف در برابر حوادث آتش سوزی استفاده می‌شود.
چهارشنبه شانزدهم تیر ۰۰
تکنولوژی جدید اطفا حریق تکنولوژی جدید اطفا حریق تکنولوژی جدید اطفا حریق شنبه بیست و نهم خرداد ۰۰ آتش سوزی در ایران  آتش سوزی در ایران
آتش سوزی مقوله ایست که بیشتر مردم تا با آن مواجه نشوند، به فکر آموزش، پیشگیری و کم کردن ریسک ناشی از آن نمی‌افتند. 
اما سازمان آتش نشانی طی تلاش های فراوان موفق شده تا موارد اساسی ایمنی را برای سازندگان به صورت الزام در آورده تا از جان و مال افراد حفاظت شود.
علی رغم تمام این تلاش ها؛ همچنان شاهد آتش سوزی های فراوانی در کشور عزیزمان هستیم.

آتش سوزی جنگل ها، منازل، انبار ها و .... روزانه گزارش میشود و خسارات آن متوجه هموطنان عزیز میگردد.
شنبه بیست و یکم فروردین ۰۰

تهران خیابان جمهوری بین چهارراه استانبول و پل حافظ کوچه مسعود سعد
09126633036
02166719137
دفتر مرکزی
البرز - کرج - فلکه اول گوهردشت - برج نیکامال - طبقه هشتم واحد اداری
البرز-کرج-پل فردیس-بعد از پمپ بنزین باران
راه های ارتباطی
09126633036
02166719137
02632862474

فروشگاه آنلاین تجهیزات آتش نشانی و اعلام و اطفاء حریق و تجهیزات ایمنی و حفاظت فردی