ضمانت اصل بودن کالا ,

menuordersearch
f125.ir
ضمانت اصل بودن کالا

ضمانت اصالت کالاضمانت اصل بودن کالا برای اکثر مشتریان باید از  اعتبار بالایی برخوردار باشد و مشتریان بتوانند محصول خود را با خیالی آسوده خریداری نمایند.

این موضوع برگرفته از شناخت کافی از فروشگاه و یا  فروشنده آن محصول است.

فروشگاه های اینترنتی شناخته شده و دارای سابقه هم دارای اعتباراتی برای خود و مشتریان هستند و محصولاتی به بازار ارائه مینمایند که اصالت و اصل بودن آن کالا را تایید نموده اند.

اما از سوی دیگر ضمانت کالا، جهت معرفی کیفیت آن محصول، یکی از اساسی ترین موضوعات اعتبارسازی، در تولید کالا است.

بیشتر تولید کنندگان جهت ارائه و معرفی محصول خود به بازار، ضمانت کالا را جزو ارزش‌گذاری آن محصول، هدف گذاری می‌کنند.

از این‌رو تولید کنندگان، خدمات پس از فروش را برای اعتبار سازی ضمانت کالاهای تولید شده، تبلیغ می‌نمایند.

ضمانت در برخی از کالاها، براساس بعضی از ایرادات بوجود آمده در آن، اعتبار دارد.

با اینکه محصولات معرفی شده در بازار،مشتریان، کالاهایی که از ضمانت برخوردار است، را جذب می‌نماید،

اما امروزه ضمانت کالا در کشور ما با توجه به خدمات پایین از اعتبار کمتری برخوردار است و مشتریان بیشتر، در وهله اول نوع محصول و شناخت آن در بازار، حتی اگر هم دارای ضمانت باشد، را در نظر گرفته و خریداری و محصول با کیفیت و قیمت بالا را به محصولات بی‌کیفیت و قیمت پایین‌تر، ترجیع می‌دهند و این آمار روزبروز رشد بهتری نسبت به  قبل داشته است.
ضمانت کالا در محصولات از لحاظ نوع کارایی و مدت زمان بهره مندی از ضمانت متفاوت می‌باشند.

مثلا در اجناس ردیف الکترونیکی، بعضی از ایرادات پذیرفته میشود و حتی مدت زمان ضمانت آن، نسبت به محصولات دیگر کمتر است.
لوازم ایمنی و آتش نشانی هم برخی از محصولات تولید شده در بازار را ضمانت می‌کنند که در لوازم الکتریکی، که سیستم اعلام حریق شامل آن است، بیشتر است.
امروزه، رقابت در تبلیغات و جستجو کاربران در اینترنت باعث شده است  آگاهی و شناخت مشتریان نسبت به محصولات تولید شده بیشتر گردد و عدم اعتبار ضمانت در بیشتر محصولات در کشورمان دیگر، اهمیت چندانی ندارد و توجهات بیشتر به سابقه و کاربرد و توضیح آن محصول سوق داده شده است، از این‌رو مشتریان حق انتخاب بهتری خواهند داشت.
خوشبختانه، تولید ملی در کشورمان از روند توسعه بالایی برخوردار است، اما نظارت در تولید و تایید نهایی آن محصول قبل از ورود به بازار اعتبار تولید ما رو بیشتر خواهد کرد و صادرات محصولات تولید شده توسعه خواهد یافت.
مجموعه F125 با بهره گیری از خرید و بازدید مشتریان گرامی و توسعه فروش خود به بازار هدف، این امر را در جهت شناخت و معرفی محصولات، در دستور کار خود قرار داده است و اولویت را در اکثر محصولات، کالاهایی که با سابقه بالا و کاربرد بهتر و دارای تاییدیه سازمان آتش نشانی است را بصورت مستقیم از شرکت نماینده و کارخانه تولیدی آن محصول خریداری و به مشتریان از اصل بودن آن کالا اطمینان خواهد داد.
این مجموعه با توجه به همکاری با اکثر برندهای حال حاضر فروش محصولات ایمنی و آتش نشانی و لوازم اعلام و اطفاء حریق در نظر دارد، در آینده ای نزدیک محصولاتی با علم بروز جهت ایمن سازی بیشتر  تولید خواهد کرد تا توانسته باشد که با اهداف پیشرو خدمت بزرگی در راستای ایمنی و فرهنگ آن داشته باشد.
موفق و سربلند باشید

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

1 نظر

تهران خیابان جمهوری بین چهارراه استانبول و پل حافظ کوچه مسعود سعد
09126633036
02166719137
البرز-کرج-پل فردیس-بعد از پمپ بنزین باران
راه های ارتباطی
09126633036
02166719137
02634955755

فروشگاه آنلاین تجهیزات آتش نشانی، اعلام و اطفاء حریق، تجهیزات ایمنی و حفاظت فردی