شیر فلکه آتش نشانی ,

menuordersearch
f125.ir
۱۳۹۹/۴/۲۲ یکشنبه
(4)
(0)
شیر فلکه آتش نشانی
شیر فلکه آتش نشانی

شیر فلکه آتش نشانی

( دیدن شیر فلکه های آتش نشانی باکیفیت و با بهترین قیمت بازار )

شیر فلکه آتش نشانی برنجی یکی از مهمترین تجهیزات آتش نشانی است که بنا به جایگاه طراحی شده، بیشتر در مواقع ضروری استفاده می‌گردد.

شیر فلکه آتش نشانی با زاویه 135 درجه از ورودی آن طراحی گردیده است، تا آب تحت فشار جهت اطفاء به راحتی و با سرعت بالا تخلیه گردد.

جنس آلیاژ شیر فلکه برنج است، تا از طول عمر بالایی جهت عدم جرم گیری و اطمینان بیشتر در باز و بسته شدن کشویی آن برخوردار باشد.

شیر فلکه آتش نشانی بیشتر در جعبه فایر باکس آتش نشانی (دیدن جعبه های آتش نشانی) نصب می‌گردد و با اتصال به کوپلینگ (کوپلینگ آریا کوپلینگ / کوپلینگ افق) و شیلنگ برزنتی و نازل آتش نشانی آماده اطفاء حریق است.تولید کنندگان شیر فلکه آتش نشانی از مواد اولیه با کیفیت و دوام بالا جهت عدم جرم گیری در قطعات آن استفاده می‌کنند،

اما لازم است که در بازدید های دوره ای سیستم های آتش نشانی جهت تست شیر فلکه آتش نشانی اهمیت داده شود.

یکی از موارد مهمی که باید صورت پذیرد، موضوع آموزش اطفاء حریق جهت استفاده از شیر فلکه و اتصالات به ساکنین است، تا در زمان حریق تا قبل از رسیدن ماشین آتش نشانی اطفاء اولیه صورت گرفته و از حوادث بیشتری جلوگیری گردد.

شیر فلکه آتش نشانی نسبت به واحد تولیدی آن در سایزهای مختلفی تولید می‌گردد.

شیر فلکه آتش نشانی آریا کوپلینگ ،شیر فلکه آتش نشانی HOS، شیر فلکه آتش نشانی AWG نمونه های هستند که مورد تایید سازمان آتش نشانی بوده و از استاندارد های لازم برخوردار می‌باشند.

شیر فلکه آتش نشانی همیشه باید در قسمت بالای جعبه فایر باکس نصب گردد و خروجی آن بسمت پایین قرار گیرد، تا در زمان استفاده تخلیه آب بدرستی و با سرعت بالا انجام شود و مانع عدم شکستگی شیلنگ برزنتی آتش نشانی گردد.

یکی دیگر از موارد مهم این است که شیر فلکه آتش نشانی پس از تست بار و یا اطفاء حریق جهت بسته شدن از عدم رسوب در ته گلویی شیر اطمینان حاصل گردد، تا صدمه ای در آن ایجاد نگردد و آبندی به درستی صورت پذیرد.

از دیگر شیرهای آتش نشانی شیر هیدرانت ایستاده و شیر هیدرانت دفنی است که بیشتر در فضاهای باز شهری و صنعتی جهت شستشوی خیابانی و اطفاء حریق نصب می‌گردد.

شیر هیدرانت آتش نشانی از فشار و سایز بالاتری برخوردار است و معمولاً عملکرد بهتری نسبت به هزینه خرید و نگهداری خودروهای آتش نشانی دارد.

شیرهای دیگری با عملکردهای مختلف در کلکتور و بوستر پمپ های آتش نشانی مورد استفاده قرار می‌گیرد که نمونه های آن شامل شیر فشار شکن، شیر سیامی، شیر برقی، شیر تخلیه، شیر فلکه کشوئی، شیر فشار شکن، شیر فلکه پروانه ای و... است.

مجموعه F125 آمادگی خود را جهت، هر گونه خدمات فروش تجهیزات اعلام و اطفاء حریق اعلام میدارد.

پیروز و سربلند باشید.

تهران خیابان جمهوری بین چهارراه استانبول و پل حافظ کوچه مسعود سعد
09126633036
02166719137
البرز-کرج-پل فردیس-بعد از پمپ بنزین باران
راه های ارتباطی
09126633036
02166719137
02634955755

فروشگاه آنلاین تجهیزات آتش نشانی، اعلام و اطفاء حریق، تجهیزات ایمنی و حفاظت فردی