برند‌‌‌‌های اسپرینکلر کانسیلد و ابزار‌‌‌‌های مرتبط ,

menuordersearch
f125.ir
۱۴۰۰/۸/۱۲ چهارشنبه
(15)
(0)
برند‌‌‌‌های اسپرینکلر کانسیلد و ابزار‌‌‌‌های مرتبط
برند‌‌‌‌های اسپرینکلر کانسیلد و ابزار‌‌‌‌های مرتبط

برند‌‌‌‌های اسپرینکلر کانسیلد و ابزار‌‌‌‌های مرتبط

اسپرینکلر کانسیلد هارنس

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسپرینکلر فسکو کانسیلد fesco

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسپرینکلر کانسیلد واکنش سریع هارنس

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسپرینکلر کانسیلد رپیدراپ واکنش استاندارد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اسپرینکلر کانسیلد رپیدراپ واکنش سریع

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 آچار اسپرینکلر هارنس کانسیلد قیمت آچار اسپرینکلر هارنس کانسیلد کرج آچار اسپرینکلر مخفی آچار اسپرینکلر مخفی خرید آچار اسپرینکلر    آچار اسپرینکلر کانسیلد

 

 

 

 

 

 

 

 

امروزه طراحی و تولیدات لوازم مورد نیاز در صنعت ساختمان توسعه زیادی یافته است، چه بسا با وجود رعایت استاندارد‌‌‌‌های لازم در تولید، موضوع حفظ زیبایی از اهمیت بالایی برخوردار است.
به طور مثال، در بخش مستقیم آتش نشانی ساختمان ها؛ اسپرینکلر که در اطفاء حریق مورد استفاده قرار می‌گیرد، در طرح‌‌‌‌های مختلفی به بازار عرضه می‌گردد که کاربرد‌‌‌‌های آن نسبت به مناطق و دمای محیط متفاوت است.

نوعی از اسپرینکلرها که از قبل در کشور‌‌‌‌های اروپایی تولید و به بهره‌برداری رسیده بود و در کشور ما هم در خط تولید قرار گرفته است اسپرینکلر کانسیلد یا مخفی و یا به عبارتی به اسپرینکلر‌‌‌‌های دکوراتیو شناخته شده است که با تایید سازمان آتش نشانی نوع طراحی آلیاژ و قطعات آن با استاندارد‌‌‌‌های لازم تولید می‌گردد.

نمونه‌ای از اسپرینکلر کانسیلد هارنس ساخت ایران مورد تایید سازمان آتش نشانی در بالا آورده شده است.

 

از مزایای مهم اسپرینکلر کانسیلدمخفی بودن آن در سقف کاذب ساختمان است، که توسط درپوش فلزی پوشش داده شده است.

طبق آمار گرفته شده از ساکنین ساختمان مسکونی در کشور‌‌‌‌های اروپایی این نوع اسپرینکلر نسبت به اسپرینکلرها دیگر که در سقف نمایان می‌باشند از رضایت بالاتری برخوردار بوده است و دلیل آن بر مخفی بودن: زیبایی سقف، عدم ضرب خوردگی و کاهش استرس در شکستگی حباب شیشه ای بوده است.

در کشور ما هم با توجه به اهمیت این موضوع برخی از سازندگان و برج سازان از این نوع اسپرینکلر جهت طراحی و نصب استقبال بالایی داشته‌اند؛ زیرا با نصب اسپرینکلر کانسیلد ملک را میتوان بهتر به مشتریان معرفی کرد و این امر سبب بالا رفتن فروش و ارزش ملک می گردد.
کانسیلد از دو بخش اسپرینکلر و کاور تشکیل گردیده است.

اسپرینکلر: جنس بدنه اسپرینکلر از برنج درجه یک است که با دستگاه‌‌‌‌های پیشرفته CNC ماشین کاری می‌شود یا خورشیدی از مس مرغوب تولید شده است که توسط جک به صورت دراپ دان یا کشویی عمل میکند.

پالپ یا حباب شیشه ای که یک قطعه وارداتی است که استاندارد‌‌‌‌های کشور آمریکا را دارا است و در دو نوع واکنش اما عملکرد استاندارد و سریع کارایی دارد.

فنر یا پلانجر که در قسمت بالای پالپ یا حباب شیشه ای طراحی شده که درپوش پاشش آب را با کمک حباب شیشه ای در خود جای داده است.
کاور

اجزای اصلی که شامل :

کاور بدنه؛ کاور فنر؛ کف و بدنه کاور با آلیاژ خاص توسط نقطه جوش به هم متصل گردیده است.

فنر به دقت عملکرد کاور در مواقع آتش سوزی جهت پرتاب کفی کمک بسزائی دارد.

در بیشتر اسپرینکلر‌‌‌‌های کانسیلد کاور در زمان نصب بازوها که در بدنه دارد، روی بدنه اسپرینکلر به صورت پیچی بسته می‌شود که در جهت اجرای درست لازمه آن زمان و دقت بیشتری است که در طراحی‌‌‌‌های به روز این نصب در زمان کوتاه به صورت کشویی انجام می‌گردد و نیاز به پیچیدن آن بر روی قطعه نیست.

چگونگی عملکرد اسپرینکلر کانسیلد این نوع اسپرینکلر بیشتر در دمای ۶۸ درجه طراحی گردیده است، که در مواقع آتش سوزی بنا به نوع آن کفی در دمای ۵۷ درجه از بدنه جدا شده و رفلکتور یا خورشیدی اسپرینکلر به صورت کشویی به سمت پایین هدایت می‌گردد و دمای محیط که به ۶۸ درجه می‌رسد، حباب شیشه ای نسبت به حساسیت موجود در آن دما شکسته می‌شود و پلانکچر با کمک فنر طراحی شده در آن و با فشار آب در پشت آن از قطعه جدا شده و آب با برخورد به رفلکتور پاشش ایجاد می‌کند.

توصیه می‌گردد که جهت نصب اسپرینکلر‌‌‌‌های کانسیلد از آچار‌‌‌‌های مخصوص که هر برند تولید کننده آن را طراحی و تولید کرده است.

توسط افراد متخصص استفاده گردد و از هرگونه نصب اسپرینکلر با آچار‌‌‌‌های دیگر جهت حساسیت بالا در طول عمر آن خودداری گردد.

مجموعه f125 آمادگی خود را جهت مشاوره و اجرای کار و فروش اسپرینکلر‌‌‌‌های کانسیلد اعلام داشته و تقاضا می‌نماید که جهت نصب این نوع اسپرینکلر از قبل با شرکت‌‌‌‌های مجری و نمایندگی‌‌‌‌های فروش تماس حاصل فرمایید اید.

همیشه ایمن بمانید

تهران خیابان جمهوری بین چهارراه استانبول و پل حافظ کوچه مسعود سعد
09126633036
02166719137
دفتر مرکزی
البرز - کرج - فلکه اول گوهردشت - برج نیکامال - طبقه هشتم - واحد 1
دفتر فروش
البرز-کرج-پل فردیس-بعد از پمپ بنزین باران
راه‌‌‌‌های ارتباطی
09126633036
02166719137
02632862474

فروشگاه آنلاین تجهیزات آتش نشانی و اعلام و اطفاء حریق و تجهیزات ایمنی و حفاظت فردی