شارژ کپسول آتش نشانی در کرج البرز - نکاتی که قبل از شارژ خاموش کننده باید بدانید ,

menuordersearch
f125.ir
۱۴۰۱/۹/۷ دوشنبه
(92)
(0)
شارژ کپسول آتش نشانی در کرج البرز - نکاتی که قبل از شارژ خاموش کننده باید بدانید
شارژ کپسول آتش نشانی در کرج البرز - نکاتی که قبل از شارژ خاموش کننده باید بدانید

در این صفحه هرآنچه قبل از شارژ کپسول آتش نشانی باید بدانید را خواهید یافت. شارژ کپسول آتش نشانی در کرج یکی از خدمات f125 است. شارژ کردن کپسول ها باید توسط متخصص انجام گیرد زیرا نیاز به استانداردهای خاصی است که باید توسط دستگاه و مواد مخصوص انجام گیرد. تست و بازرسی کپسول آتش نشانی در کرج نیز از دیگر خدماتی است که در مرکز شارژ کپسول آتش نشانی f125 ارائه می‌شود.

 

شارژ کپسول آتش نشانی در کرج یکی از مواردی است که باید برای حفظ ایمنی به طور مرتب و دوره ای انجام شود. اما از آنجایی که سوالات بسیاری قبل از انجام این کار پیش می‌آید معمولا به تاخیر می‌افتد که بسیار خطرناک است و باعث می‌شود که سلامت و جان و مال افراد در موارد اضطراری به خطر افتد. ما در این صفحه به همه سوالات و نکاتی که قبل از شارژ انواع کپسول آتش نشانی لازم است بدانید پاسخ می‌دهیم.

 

شارژ کپسول آتش نشانی کرج

 

 

هزینه شارژ کپسول های اطفا حریق در کرج چگونه محاسبه می‌گردد؟

 

پاسخ: هزینه شارژ خاموش کننده های آتش نشانی را اتحادیه مشخص می‌کند. این قیمت ها برای هر نوع کپسولی مشخص است و شرکتی نباید مبلغی بیشتر از مقدار تعیین شده دریافت کند. شما می‌توانید برای مشاهده قیمت ها به صفحه  لیست قیمت شارژ کپسول آتش نشانی کلیک کنید.   و یا از طریق راه های ارتباطی زیر به طور رایگان از مشاورانf125  بپرسید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می‌باشند:

09126633036

تهران: 02166719137

کرج:  02632812874

فرم درخواست شارژ کپسول آتش نشانی

فرم درخواست مشاوره آتش نشانی

 

آیا امکان شارژ کپسول های قدیمی نیز وجود دارد؟

 

پاسخ: بیشتر کپسول های آتش نشانی قابلیت شارژ مجدد دارند. اگر مخزن خاموش کننده و بدنه سالم باشد و آسیبی ندیده باشد، امکان شارژ مجدد آن وجود دارد. در غیر این صورت باید نسبت به تهیه خاموش کننده جدید اقدام نمایید. توجه داشته باشید که در صورتی که بدنه کپسول آسیب دیده باشد، امکان انفجار آن نیز وجود دارد. به همین دلیل پیشنهاد می‌شود هر سال برای تست و بازرسی کپسول های آتش نشانی به مراکز معتبر و قابل تایید اتحادیه مراجعه نمایید.

پیشنهادی برای شما: تشخیص کپسول تاریخ مصرف گذشته

 

با توجه به اینکه انواع کپسول ها و خاموش کننده ها در بازار وجود دارند، تست و بازرسی آنها نیز با یکدیگر متفاوت است. تست کپسول ها شامل چک کردن کارتریج، مخزن، سیلندر، مهره ها، ظاهر مخزن، جای جوش ها و است.

 

 

اهمیت بازرسی، نگه‌داری و شارژ کپسول آتش نشانی در کرج

بازرس اطمینان حاصل می‌کند که کپسول آتش نشانی شما برای استفاده در مواقع اضطراری آماده است. کپسول‌های آتش نشانی اولین خط دفاعی در برابر آتش‌سوزی‌های کوچک هستند و باید کاملاً شارژ یا تحت‌فشار باقی بمانند تا در مواقع اضطراری مؤثر باشند. اما بسیاری از صاحبان ساختمان‌ها که مسئول نگهداری از خاموش‌کننده‌ها هستند، مطمئن نیستند که چه زمانی شارژ کپسول آتش‌نشانی ضروری است و یا چگونه آن را انجام دهند. مرکز شارژ کپسول آتش نشانی در کرج دارای امکانات مناسبی برای بررسی و شارژ مجدد کپسول‌ها است. 

 

شرکت شارژ کپسول آتش نشانی در البرز

 

چرا کپسول‌های آتش نشانی نیاز به شارژ مجدد دارند؟

در این قسمت به چرایی شارژ کپسول آتش نشانی و فاکتورهایی که نشان‌دهنده زمان انجام این کار است، می‌پردازیم. شما هیچ‌وقت اجازه نخواهید داد که خودروی شما تمام طول عمر خود را بدون تعمیر و نگهداری بگذراند. اما انتظار داشته باشید که همیشه به‌درستی و بدون هیچ عیب و نقصی  کار کند. همین اصل در مورد کپسول آتش نشانی نیز صدق می‌کند. همان‌طور که ماشین شما نیاز به تعمیر و نگهداری معمولی دارد، کپسول آتش نشانی شما نیز برای کار در مواقع اضطراری به تعمیر و نگهداری نیاز دارد. این تعمیر و نگهداری شامل همه چیز است. از جایگزینی مواد خاموش‌کننده که با گذشت زمان و یا به دلیل استفاده نکردن از بین می‌روند گرفته، تا جداسازی و مونتاژ مجدد خاموش‌کننده‌ها برای اطمینان از اینکه همه اجزا در شرایط آماده به کار هستند.

 

مطلب پیشنهادی: هرآنچه قبل از شارژ کپسول آتش نشانی باید بدانید

 

یک کپسول آتش نشانی باید به طور مرتب بررسی شود تا اطمینان حاصل شود که همیشه عامل اطفاء کننده کافی برای کنترل آتش در مواقع اضطراری وجود دارد. در زیر فهرستی از رویدادهای خاص آورده شده است که نشان می‌دهد زمان شارژ مجدد یک کپسول آتش نشانی فرا رسیده است.

1- کپسول آتش نشانی به بازه بررسی داخلی و یا آزمایش هیدرو استاتیکی که توسط استاندارد NFPA 10 تهیه و تنظیم‌شده، رسیده است.

2- کپسول آتش نشانی استفاده ‌شده یا شارژ آن تخلیه‌شده است.

3- وقتی که بازرسی‌ها ثابت کنند که یک کپسول آتش نشانی آسیب‌دیده یا تضعیف‌شده است.

چه زمانی شارژ کپسول آتش نشانی باید انجام شود؟

نکته‌ای که در وهله اول باید به آن توجه نمود این است که اگر کپسول آتش نشانی به هر دلیلی استفاده ‌شده باشد، باید دوباره شارژ شود. مرکز شارژ کپسول آتش نشانی در کرج یکی از بهترین مراکز در این زمینه است. به‌علاوه، استاندارد NFPA 10 همچنین تصریح می‌کند که کپسول‌های آتش نشانی باید حداقل یک بار در ماه بازرسی ظاهری شوند.

شرایط خاصی وجود دارد که نیاز به بازرسی کپسول‌های آتش نشانی با سرعت بیشتری دارد. به‌عنوان مثال، اگر ملکی سابقه آتش‌سوزی مکرر داشته باشد، احتمال آسیب دیدن کپسول‌ها وجود دارد. یا اگر کپسول‌ها در یک منطقه با نرخ جرم و جنایت بالا قرار دارند، ممکن است خاموش‌کننده‌ها خراب یا دزدیده شوند و همچنین شرایط مشابه دیگر. استاندارد NFPA 10 فهرست کاملی از عواملی را که کپسول آتش نشانی بیشتر اوقات نیاز به بررسی دارد را ارائه می‌کند.

شارژ کپسول آتش نشانی غرب تهران

شارژ کپسول آتش نشانی غرب کرج

شارژ کپسول آتش نشانی شرق تهران

شارژ کپسول آتش نشانی شرق کرج

شارژ کپسول آتش نشانی شمال تهران

شارژ کپسول آتش نشانی شمال کرج

شارژ کپسول آتش نشانی جنوب تهران

شارژ کپسول آتش نشانی جنوب کرج

کارگاه صنعتی شارژ کپسولهای آتش نشانی

ارزانترین قیمت شارژ کپسول آتش نشانی

پودر استاندارد شارژ کپسول آتش نشانی

 

شارژ کپسول آتش نشانی چگونه انجام می‌شود؟

 

هنگامی‌که مشخص شد که یک کپسول آتش نشانی نیاز به شارژ مجدد دارد، با یک شرکت خدمات کپسول آتش نشانی تماس بگیرید تا این کار انجام شود. آن‌ها یک تکنسین آموزش‌دیده را برای سرویس خاموش‌کننده‌های شما در محل می‌فرستند و یا آن‌ها را برای انجام تعمیرات موردنیاز به یک مرکز می‌برند. مرکز شارژ کپسول آتش نشانی در کرج این کار را با کیفیت بسیار بالا برای شما انجام می‌دهد.

نرخ شارژ مجدد کپسول آتش نشانی بسته به نوع کپسول و محل زندگی شما متفاوت است. به عنوان مثال با توجه به این که کپسول های ABC شامل پودر های خاص است و بیشتر آن از نوع های خارجی میباشند هزینه های آن دلاری محاسبه میگردد و هزینه شارژ آن با کپسول های دیگر متفاوت میباشند. در این موارد خاص، جایگزین کردن کپسول‌های آتش نشانی به‌جای شارژ مجدد آن‌ها می‌تواند کارآمدتر باشد.

 

مرکز شارژ کپسول آتش نشانی در کرج

آیا تمام کپسول‌های آتش نشانی نیاز به شارژ مجدد دارند؟

جواب این سؤال منفی است. چون برخی از کپسول‌های آتش نشانی یک‌بارمصرف هستند و بنابراین به‌عنوان غیرقابل شارژ طبقه‌بندی می‌شوند. این نوع کپسول‌ها پس از تخلیه، باید دور انداخته و جایگزین شوند. تفاوت‌های فیزیکی که بین کپسول‌های آتش نشانی یک‌بار مصرف و کپسول‌های قابل شارژ وجود دارد، آن‌ها را از هم دیگر متمایز می‌کند.

برای کسب اطلاعات و راهنمایی‌های بیشتر در این زمینه می‌توانید با متخصصان مرکز شارژ کپسول‌ آتش نشانی در کرج در ارتباط باشید.

09126633036
تهران: 02166719137

کرج:  02632812874

فرم درخواست شارژ کپسول آتش نشانی

فرم درخواست مشاوره آتش نشانی

تهران خیابان جمهوری بین چهارراه استانبول و پل حافظ کوچه مسعود سعد
09126633036
02166719137
البرز-کرج-پل فردیس-بعد از پمپ بنزین باران
راه های ارتباطی
09126633036
02166719137
02634955755

فروشگاه آنلاین تجهیزات آتش نشانی، اعلام و اطفاء حریق، تجهیزات ایمنی و حفاظت فردی