شارژ کپسول آتش نشانی در فردیس ,

menuordersearch
f125.ir
۱۴۰۱/۱۱/۵ چهارشنبه
(12)
(0)
شارژ کپسول آتش نشانی در فردیس
شارژ کپسول آتش نشانی در فردیس

خدمات شارژ کپسول آتش نشانی یکی از حساس ترین ها است زیرا با جان و مال انسان ها رابطه مستقیم دارد.از این رو شارژ کپسول آتش نشانی باید حتما توسط مراکز معتبر و با روش درست و مواد استاندارد پر شوند. باتوجه به ویژگی های مختلف موادی که ممکن است در معرض آتش سوزی قرار گیرند، کپسول های آتش نشانی متفاوتی تولید می‌شوند. این کپسول های آتش نشانی ویژگی های مختلفی دارند که هر یک درمکان خاص و برای موادی خاص مورد استفاده قرار می‌گیرند.

سوالات خود را از طریق راه های ارتباطی زیر به طور رایگان از مشاورانf125  بپرسید. کارشناسان ما آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان میباشند:

09126633036
تهران: 02166719137
 

کرج : 02632812874 

 

فرم درخواست شارژ کپسول آتش نشانی

فرم درخواست مشاوره آتش نشانی

 

از این رو هریک با مواد خاص و به روش خاص خود پر می‌شوند. اما تمامی خاموش کننده ها (در صورتی که قابلیت شارژ مجدد داشته باشند) چه استفاده شوند و چه مدت یک سال از زمان تهیه آن گذشته باشد نیاز به شارژ مجدد دارند. مرکز f125 این عمل را به شکل خاص و ویژه ای انجام می‌دهد. در ادامه با بخش های مختلف از این خدمات آشنا خواهید شد.

شارژ کپسول آتش نشانی در فردیس

قیمت شارژ کپسول آتش نشانی در فردیس

از آنجایی که با توجه به انواع خاموش کننده، مواد داخل مخزن کپسول های آتش نشانی با یک دیگرتفاوت دارد. قیمت شارژ کپسول اطفا حریق نیز میتواند بر اساس نوع خاموش کننده تفاوت داشته باشد. به عنوان مثال شارژ کپسول دی اکسید کربن با شارژ کپسول گاز و آب تفاوت عمده دارد. این مساله در مورد خاموش کننده های پودری و بیوورسال نیز صدق میکند. اما این تفاوت قیمت چندان زیاد نبوده و گاهی هم هزینه برابر است.

 

لیست قیمت شارژ کپسول آتش نشانی

 

شارژ کپسول آتش نشانی در فردیس

شارژ کپسول آتش نشانی در فردیس کرج یکی از خدمات ارائه شده توسطf125 میباشد. از آنجایی که این کار باید به صورت اصولی و استاندارد انجام شود، در نتیجه شارژ کردن کپسول ها باید توسط متخصص انجام گیرد. از دیگر خدمات ارائه شده میتوان به تست و بازرسی کپسول آتش نشانی درفردیس نیز اشاره کرد. با توجه به اینکه انواع کپسول ها و خاموش کننده ها آتش نشانی در بازار وجود دارند، بازرسی وتست کردن آنها نیز با یکدیگر متفاوت است. تست کپسول ها شامل چک کردن کارتریج، مخزن، سیلندر، مهره ها، ظاهر مخزن، جای جوش ها و  میباشد.

قیمت شارژ کپسول آتش نشانی در فردیس

چرا کپسولهای آتش نشانی باید شارژ شوند؟

کپسولهای آتش نشانی باید به صورت دوره ای شارژ شوند. حتی اگر مورد استفاده قرار نگرفته باشد زمان شارژ آنها به صورت سالانه یک بار است. تا در صورت نیاز بهترین عملکرد را داشته باشند. برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد زمان شارژ کپسول آتش نشانی می‌توانید به این صفحه مراجعه نمایید: شارژ کپسول آتش نشانی

اما علاوه بر شارژ سالانه و بعد از استفاده، بهتر است که کپسول های آتش نشانی باید به صورت دوره ای مورد بررسی متخصصین قرار بگیرد یا شارژ شود زیرا آسیب یا دیگر عوامل باعث میشود فشار درون آنها به طور کامل تخلیه نشود.

 

چه نکاتی هنگام شارژ کپسول باید رعایت شود

کاربرانی که تصمیم به شارژ کپسولآتشنشانی در فردیس یا هرجای دیگر را دارند دارند باید به نکته های زیر توجه فرمایند:

 

حتماً از مکانی که تصمیم به شارژ کردن کپسول آتش نشانی خود در آن دارید، بازدید کنید و یا کپسول را برای شارژ به شرکت های مورد اعتماد و زیر نظر سازمان آتش نشانی تحویل دهید.

با توجه به بیانیه اتحادیه اگر پودری که با آن کپسول آتش نشانی شما را شارژ کردند کیفیت مناسبی نداشته باشد باید با نمونه اورجینال و استاندارد آن تعویض شود.

یکی دیگر از نکات بسیار مهمی که به آن اشاره شد و باید به آن توجه کنید این است که حتی اگر یک بار هم از کپسول آتش نشانی خود استفاده نکرده اید باید نسبت به شارژ آن اقدام کنید.

کپسولهای آتش نشانی باید به طور مداوم توسط خودتان بررسی شود تا از سلامت آنها اطمینان حاصل کنید. به عنوان مثال کپسولهای آتشنشانی باید فاقد هرگونه ترک یا شکستگی و یا آسیب در بدن خود باشند.

پلمپ این خاموش کننده ها تحت هیچ شرایطی نباید باز شود و در غیر این صورت باید به شارژ آن اقدام کنید.

 

تهران: 02166719137 

کرج : 02632812874 

فرم درخواست شارژ کپسول آتش نشانی

فرم درخواست مشاوره آتش نشان

مطالب مرتبط:

شارژ خاموش کننده آتش نشانی

شارژ کپسول آتشنشانی در کرج

پرکردن کپسول آتش نشانی در تهران

 

 

 

تهران خیابان جمهوری بین چهارراه استانبول و پل حافظ کوچه مسعود سعد
09126633036
02166719137
البرز-کرج-پل فردیس-بعد از پمپ بنزین باران
راه های ارتباطی
09126633036
02166719137
02634955755

فروشگاه آنلاین تجهیزات آتش نشانی، اعلام و اطفاء حریق، تجهیزات ایمنی و حفاظت فردی