ثبت نام در سامانه سلامت ,

menuordersearch
f125.ir
۱۳۹۹/۱/۲۳ شنبه
(2)
(0)
ثبت نام در سامانه سلامت
ثبت نام در سامانه سلامت

 

شروع به کار اصناف مشروط به ثبت نام در سامانه سلامت

تهران – ایرنا – اصناف برای شروع به کار باید در سامانه Salamat.gov.ir ثبتنام کرده و برای التزام به اجرای ضوابط سلامت مقابله با کرونا تعهد بدهند.

بر اساس جدیدترین اطلاعیه اتاق اصناف ایران، اصناف در صورت تمایل میتوانند با ثبت نام و اخذ تعهد برای اجرای دستورالعمل بهداشتی مقابله با کرونا در طرح فاصلهگذاری هوشمند شروع به کار کنند.

در این اطلاعیه از همراهی مردم در کاهش ترددهای غیرضروری قدردانی و بر استمرار اجرای فاصلهگذاری اجتماعی به عنوان مهمترین راهکار کنترل همهگیری بیماری کرونا تاکید شده است.

درصورت تمایل اصناف، آغاز به کار مشاغل «غیر پرخطر» مشروط به اخذ تعهد برای اجرای دستورالعملهای بهداشتی مصوب وزارت بهداشت برای مقابله با کرونا از تاریخ ۲۳ فرودین در استانهای کشور و از ۳۰ فروردین در تهران ذکر شده است.

در این اطلاعیه آمده است: برای شروع فعالیت مشاغل کم خطر در طرح فاصله گذاری هوشمند، کلیه واحدهای صنفی از صبح جمعه (۲۲ فروردین ۱۳۹۹) میتوانند در سامانه salamat.gov.ir برای دریافت دستورالعمل سلامت محیط کار، شاغلین، مشتریان و تایید تعهدنامه به صورت الکترونیکی برای التزام به رعایت دستورالعملهای بهداشتی مقابله با کرونا ثبت نام کنند.

اصناف پس از تایید تعهدنامه، التزام به رعایت دستورالعمل بهداشتی مقابله با کرونا بصورت الکترونیکی، اخذ کد بهداشتی از طریق سامانه salamat.gov.ir و نصب در واحد صنفی میتوانند شروع به فعالیت کنند.

دستورالعملهای سلامت محیط کار، شاغلین و مشتریان کلیه مشاغل و اصناف برای مقابله با کرونا درسامانه http://markazsalamat.behdasht.gov.ir دردسترس عموم اصناف و مردم است.

تدابیر لازم برای بازرسی و نظارت دستگاههای ذیربط و مردم بر اجرای دستورالعملهای بهداشتی مقابله با کرونا مصوب وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی توسط اصناف و مشاغل اتخاذ شده که در اطلاعیه بعدی به اطلاع عموم خواهد رسید.

در این اطلاعیه یادآوری شده که کلیه واحدهای تولید در بخش های مختلف صنف، صنعت، توزیعی و خدمات فنی که برای تامین مایحتاج عمومی و نیاز ضروری مردم از جمله مواد غذایی، خدمات فنی و تعمیر لوازم خانگی و منزل از بدو شروع بحران بیماری کرونا در حال خدماترسانی به مردم بودهاند کماکان در چارچوب دستورالعمل بهداشتی ابلاغی مجاز به فعالیت دراین حوزه ها هستند.

همچنین فعالیتهای صنفی که از بدو شروع بحران بیماری کرونا بدلیل شرایط محیطی و تجمع جمعیت در آن واحدها فعالیتهای پرخطر اعلام و تعطیل شدهاند، تا اعلام عادی شدن شرایط از طرف وزارت بهداشت کماکان تعطیل هستند.

براساس اعلام وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، فعالیتهای پرخطر برای شیوع کرونا در حوزه اصناف شامل آرایشگاههای مردانه و زنانه، رستورانها، تالار پذیرایی و سالن مراسم، مراکز بازی، تفریحی، گیم نت، قهوهخانهها، چایخانهها و تریا، اماکن اقامتی، هتلها، استخر، سونا و ماساژ و باشگاههای بدنسازی و ورزشی، سینماها، جشنوارهها و نمایشگاههای هنری و فرهنگی میشوند.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر

تهران خیابان جمهوری بین چهارراه استانبول و پل حافظ کوچه مسعود سعد
09126633036
02166719137
البرز-کرج-پل فردیس-بعد از پمپ بنزین باران
راه های ارتباطی
09126633036
02166719137
02634955755

فروشگاه آنلاین تجهیزات آتش نشانی، اعلام و اطفاء حریق، تجهیزات ایمنی و حفاظت فردی